דף הבית >  נווה הבראה

    נווה הבראה

 
נוה הבראה – המחלקה למבריאים ומחלימים


עברתם ניתוח, אשפוז בבית חולים או חלילה כל אירוע אחר? קשה לכם לחזור מיד לאווירת הבית וטרדותיו? זקוקים להשגחה רפואית? לבדיקות יומיות? מצד שני אינכם מעוניינים לוותר על הנוחות והפרטיות להם הורגלתם.

אם אתם מחפשים את הפתרון המושלם – 'נוה הבראה' הוא המקום המתאים והטוב ביותר עבורכם.

'נוה הבראה' הינו אגף במעון ההורים הוותיק בעל המוניטין 'נוה שמחה' הממוקם בשכונת הצפון בירושלים, בתוככי קריה חרדית, מקום נגיש עם מקומות חניה בשפע ומספר קווי אוטובוסים המגיעים לרוב חלקי העיר.

למי מיועד 'נוה הבראה'?

'נוה הבראה' מיועד למחלים הדתי – חרדי המעוניין בהבראה עם שירות ברמה ואירוח מלא לצד פיקוח רפואי מקצועי וזמין, בנוסף, ניתנים כל שירותי הדת הדרושים, מזון כשר למהדרין בהשגחת הבד"צ, בית כנסת, שיעורי תורה ופעילות תורנית.

'נוה הבראה' נועד גם להורים המתארחים אצל בני משפחותיהם, שבעת הצורך (כגון: נסיעת ילד לחו"'ל או שמחה במשפחה) זקוקים למסגרת הולמת עם אפשרות להשגחה רפואית צמודה ותמיכה רוחנית ופיזית.

מה תקבלו ב'נוה הבראה'?

למרות ש'נוה הבראה' מיועד למחלימים ומבריאים עומדת לרשותכם כל שירותי המעון המקצועיים. ב'נוה הבראה' מחכה לכם לובי חדש ומפואר, חדרים ודירות וסוויטות מרווחות ונקיות, לכל חדר צמודים מטבח ומקלחת. חלק מהחדרים פונים אל נוף הרים מרהיב, מול עצי נוי וירק ואויר ירושלמי צלול.

מערכת רפואית

ב'נוה הבראה' יש צוות רפואה, הכולל: רופאים מקצועיים, אחיות מוסמכות, הנמצאים במרפאה וזמינים לכל קריאה, כן עורכים ביקורים בחדר המבריא לפי הצורך.

שירותי מעבדה

במרפאה ניתן לבצע בדיקות דם, סוכר, לחץ דם, א.ק.ג. וכדו', אנו נדאג לשלוח את הבדיקות למעבדות קופות החולים ולקבל מהן תשובות.

שירותי פיזיוטרפיה:

אם נזקקתם לטיפול פיזיוטרפיה בהוראת רופא, נוודא שתקבלו את הטיפול המהיר והמקצועי ביותר. אם ע"י צוות הפיזיוטרפיה של 'נוה הבראה' או של קופות החולים.

שירותי מזון

לרשות נוה הבראה עומד מטבח משוכלל, בו ניתן למצוא תפריט עשיר ומזון בריא ודיאטטי, המטבח נמצא תחת פיקוח תזונאי מוסמך וברמת כשרות למהדרין. כמו"כ ניתן לקבל מזון מיוחד בהזמנה מראש, כגון: מזון ללא סוכר, דל מלח, צמחוני וכדו'.

אין לכם כוח או יכולת לצאת מהחדר??? לא נורא!!! ב'נוה הבראה' קיים שירות מזון חדרים, האוכל מגיע אליכם לחדר 3 ארוחות ביום.

תרבות ותעסוקה

ב'נוה הבראה' מתקיימת פעילות חברתית ותורנית, הכוללת: מגוון שיעורי תורה, חוגים שונים, הרצאות ושירה.

וזה לא הכל...

ב'נוה הבראה' תקבלו: (חלקם בהזמנה מראש)

·         יעוץ תזונאי

·         שירות סוציאלי

·         שירותי כביסה

·         שירותי ספרות

·         פדיקור / מניקור

·         מתנדבים לעזרה וסיוע בשירותי חוץ

·         קו טלפון להוצאות שיחה בחדר

·         שירותי אחזקה

והתשלום:

אורחי 'נוה הבראה' ייהנו מתשלום נוח ומוזל, ולחברי קופות החולים בעלי ביטוח משלים יינתן החזר כספי בידי הקופה או בהסדר ישיר.

 
דף הבית    |   שאלות ותשובות    |   גלריות    |   מקוואת    |   צור קשר